Airtac LRM: Linear Slide Rail- LRM5N1X70S0.1CHT
The hole spacing needs to be provided by the customer, otherwise it will be shipped according to the official standard size/micro linear slide rail/slide rail width 5mm/standard slide block/1 slide block/slide rail length 70mm/slide rail head end hole margin 0.1mm/medium prepressure/advanced/locking type/right end hole margin 10.0mm/