Airtac LRM: Linear Slide Rail- LRM5L1X85S0.1CPT
The hole spacing needs to be provided by the customer to us, otherwise it will be shipped according to the official standard size/micro linear slide rail/slide rail width 5mm/extended slide block/1 slide block/slide rail length 85mm/slide rail head end hole margin 0.1mm/medium prepressure/precision grade/down lock type/right end hole margin 10.0mm/