Airtac LRM: Linear Slide Rail- LRM15N1X150S0.1CPT
The hole spacing needs to be provided by the customer to us, otherwise it will be shipped according to the official standard size/micro linear slide rail/slide rail width 15mm/standard slide block/1 slide block/slide rail length 150mm/slide rail head end hole margin 0.1mm/medium prepressure/precision grade/locking type/right end hole margin 30.0mm/