Airtac LRM: Linear Guide/Guide Rail- LRM9RLX775-S0.1-H-E
The hole spacing needs to be provided by the customer to us, otherwise it will be shipped according to the official standard size/miniature linear slide rail/slide rail width 9mm/slide rail length 775mm/slide rail head end hole margin 0.1mm/matching grade: E grade/locking type/right end hole margin 15.0mm/