Airtac LRM: Linear Guide/Guide Rail- LRM7RLX580-S0.1-H-D-T
The hole spacing needs to be provided by the customer to us, otherwise it will be shipped according to the official standard size/miniature linear slide rail/slide rail width 7mm/slide rail length 580mm/slide rail head end hole margin 0.1mm/matching grade: D grade/lock type/right end hole margin 10.0mm/