Airtac LRM: Linear Guide/Guide Rail- LRM12RLX670-S0.1-H-D-T
The hole spacing needs to be provided by the customer to us, otherwise it will be shipped according to the official standard size/miniature linear slide rail/slide rail width 12mm/slide rail length 670mm/slide rail head end hole margin 0.1mm/matching grade: D grade/lock type/right end hole margin 20.0mm/